Reklama

Konkursy

Regulamin Konkursu Fotograficznego „Niedzieli” - Kierunek: Jasna Góra 2012!

BOŻENA SZTAJNER

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera


Organizator: Tygodnik Katolicki Katolickie „Niedziela”

Cel: promowanie idei pielgrzymowania do miejsc świętych i dokumentowanie fotograficzne kulturowego i religijnego fenomenu pielgrzymowania na Jasną Górę

1. Konkurs adresowany jest do fotografików-amatorów: pielgrzymów i świadków pielgrzymowania.

2. Do konkursu można zgłosić trzy zdjęcia.

3. Do prac konkursowych prosimy dołączyć metryczkę, zawierającą imię i nazwisko autora zdjęcia, adres zamieszkania, numer telefonu, e-mail.

4. Oceny nadesłanych prac dokona Komisja konkursowa powołana przez organizatora.

5. Prace konkursowe należy przesyłać do 15 września 2012 r. pod adresem: Tygodnik Katolicki „Niedziela” Częstochowa 42-200 ul. 3 Maja 12 z dopiskiem „Konkurs: Kierunek Jasna Góra” lub pocztą elektroniczną: kierunekjasnagora@niedziela.pl

6. Wyniki konkursu zostaną przekazane laureatom listownie lub pocztą elektroniczną, ogłoszone w „Niedzieli” i na jej stronie internetowej www. niedziela.pl.

7. Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną zaproszeni do udziału w uroczystości rozdania nagród, która odbędzie się 22 października 2012 (liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II) w auli redakcji „Niedzieli” przy ul. 3 Maja 12 w Częstochowie.

8. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na łamach „Niedzieli” i na stronie internetowej pisma.

9. Dla autorów najlepszych zdjęć organizator przygotował ciekawe nagrody: aparaty fotograficzne, nagrody książkowe oraz akcesoria potrzebne w ekwipunku pielgrzyma, tj. plecaki, śpiwory itp.

10. Udział w konkursie jest jednoznaczny z posiadaniem praw autorskich do zgłoszonych zdjęć.

11. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć do zdjęć zgodę opiekuna prawnego na warunki zawarte w regulaminie konkursu.

12. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do wykorzystywania prac na polach eksploatacji tygodnika „Niedziela”: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich na stronie internetowej pisma oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

13. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby redakcji (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. nr 133 poz. 833)

Dodatkowe informacje na temat konkursu:
Anna Cichobłazińska, tel. +48 (34) 365-19-17 (wew. 339)
anna.cichoblazinska@niedziela.pl

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Podziel się:

Oceń:

2012-10-17 10:36

[ TEMATY ]

Wybrane dla Ciebie

Jej praca urzekła jurorów

Już po oficjalnym rozdaniu nagród była okazja do krótkiej rozmowy
z bp. Andrzejem Czają. Od lewej stoją; Anna Kopeć, Magdalena
Bednarz Kopeć i Małgorzata Zięba

Maria Fortuna-Sudor

Już po oficjalnym rozdaniu nagród była okazja do krótkiej rozmowy z bp. Andrzejem Czają. Od lewej stoją; Anna Kopeć, Magdalena Bednarz Kopeć i Małgorzata Zięba

„Co robisz, gdy nie wiesz, dokąd zmierzać? Komu ciche sekrety powierzać? Gdy bez przerwy oskarżasz czyny swe, gdy nie wie, co czynić ma serce twe...” – napisała Ania Kopeć z Naprawy k/Jordanowa.

Więcej ...

Turcja: kolejna chrześcijańska świątynia stanie się meczetem?

2025-07-15 07:24
Surp Asdvadzadzin

Adobe Stock

Surp Asdvadzadzin

Wpisana w 2016 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO dawna katedra ormiańska w Ani, w prowincji Kars, we wschodniej Turcji, przy granicy z Armenią może wkrótce stać się meczetem po zakończeniu prac renowacyjnych w tej zabytkowej budowli. Zapowiedziała to turecka agencja prasowa Anadolu, nazywając chrześcijańską świątynię „meczetem Fethiye” (meczetem Podboju).

Więcej ...

Parada Równości w Budapeszcie. Pretekst do presji politycznej na Węgry

2025-07-15 15:50

Adobe Stock

9 lipca 2025 r. w Parlamencie Europejskim odbyła się debata plenarna poświęcona tzw. lekcjom z Budapest Pride. W toku debaty europosłowie lewicowych i liberalnych frakcji wykorzystali wydarzenia wokół węgierskiej Parady Równości do krytyki rządu Viktora Orbána i promowania ogólnoeuropejskiej strategii równościowej.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Siedlce/Komunikat: Diecezja wyraża ubolewania z powodu...

Kościół

Siedlce/Komunikat: Diecezja wyraża ubolewania z powodu...

Nowenna do św. Marii Magdaleny

Wiara

Nowenna do św. Marii Magdaleny

Świadectwo: Najświętsze Serce Pana Jezusa, ratuj!

Wiara

Świadectwo: Najświętsze Serce Pana Jezusa, ratuj!

Najświętsza Maryja Panna z Góry Karmel

Wiara

Najświętsza Maryja Panna z Góry Karmel

Świadectwo: 52 lata spełnionego małżeństwa. Jak to...

Wiara

Świadectwo: 52 lata spełnionego małżeństwa. Jak to...

Zmiany kapłanów 2025 r.

Kościół

Zmiany kapłanów 2025 r.

Watykan podjął decyzję ws. domniemanych objawień blisko...

Kościół

Watykan podjął decyzję ws. domniemanych objawień blisko...

Kościół odmawia katolickiego pochówku tylko tym,...

Kościół

Kościół odmawia katolickiego pochówku tylko tym,...

Najmodniejsze firany gotowe 2025 – te wzory i tkaniny...

Wiadomości

Najmodniejsze firany gotowe 2025 – te wzory i tkaniny...